Tootlikkus ja efektiivsus

Tootlikkus ja efektiivsus

Viimaste aastakümnete  jooksul on innovatiivsete tehnoloogiate tutvustamine  põhjalikult muutnud informatsiooni  kogumise ja töötlemise viisi. Tänapäeval võib andmeid saata ühest seadmest teise vaid ühe nupuvajutusega, mis muudab protsessid kiiremaks ja eksimuste vabaks.

ZEISS, üks tehnoloogia leiutajatest, pakub süsteeme, mis võimaldavad hallata selliseid andmeid, nagu patsiendi mõõtmistulemused ja prilliklaaside tellimine läbi i.Com 2  ja LOGON®.

Need võimaldavad teie ettevõtte töövoo muuta  täiesti paberivabaks – alates refraktsiooni määramise ruumist kuni müügisaalini. Vähendage eksimusi, mis võivad tekkida käsitsi andmete edastamisest  ja ületunnitööst kontoris, kuna kõik  see on tehtav automaatselt mõne nupuvajutusega.

Paberivaba töökeskkond hoiab kokku ruumi, vähendab vajadust dokumendikappide järele ja ka käsitsi kirjutatud info otsimist kaustades.

Teenindus ja online uuendused kõikidele omavahel ühendatud  ZEISSi instrumentidele tagavad optimaalse tulemuse ja kasutamisviisi.

Kogu tähelepanu saab koondada patsiendile, kuna andmete töötlemine käib automaatselt. Ettevõtete jaoks, kelle juures käib enam kui 30 patsienti päevas on tootlikkust ja efektiivsust tõstvad töövahendid võtmeteguriks.