silmSilm on inimkeha üks kõige keerukamatest süsteemidest. Terviku moodustumiseks saavad selles süsteemis kokku hulk pisidetaile ja isegi kõige väiksem läätse defekt viib moonutusteni.

Optimaalne nägemine tuleneb parimast cyl/axise kombinatsioonist, mida saab tagada mõlema silma subjektiivse ja objektiivse refraktsiooniga.

Refraktsiooni määramise kvaliteeti on võimalik tõsta i.Polatest®iga, mis on korralik ja kaasaegne instrument binokulaarseks subjektiivseks refraktsiooni määramiseks. Instrument mitte ainult ei kontrolli nägemist, vaid mõjutab vastastikku mõlemat silma. ZEISS on Polatestiga subjektiivse refraktsiooni määramiseks varustanud erinevaid instrumente alates 1961. aastast. Rohkeid parendusi läbinuna, esindab i.Polatest® kõige kaasaegseimat tehnoloogiat refraktsiooni määramisel.

i.Profiler® plus tõstab objektiivse refraktsiooni mõõtmise uuele tasemele. See on esimene instrument, mis põhineb uudsel lainepikkuse tehnoloogial ja mõõdab täpselt ja objektiivselt Teie patsiendi nägemisprofiili – sealhulgas  suuresti laiendatud pupilli, et simuleerida öiseid  ja hämaraid valgustingimusi. i.Profiler® plus  koos i.Scription® tehnoloogiaga on ZEISSi autorefraktomeetrite teine põlvkond, pärast 2007. aasta  i.Profiler® -it.

ZEISSi instrumendid on väljatöötatud  Teie patsiendi põhjalikuks uuringuks, mis toimub tema jaoks mugavalt ja annab tehnoloogiapõhise kogemuse. Saadud andmed toetavad patsiendile prilliretsepti määramist nii, et see on sama individuaalne kui tema silmad ja samas nägemistulemust arvestades täiesti erinev.