ZEISSI MÄEPRILLIDE KOLLEKTSIOON 2023/2024

Vaata ZEISSI valikuid siit:

ZEISS suusa ja lumelaluaprillide kollektsioon  2023-24 EST

Kõrgekvaliteedilised ZEISS ´i mäesuusa- ja lumelauaprillid on tänu värvitoonide ja pinnakatete testitud kombinatsioonile suurepärase optilise kvaliteediga. Labori katsetuste tulemusel on saavutatud, erinevaid ilmastikuolusid arvestades, kõrvalekalleteta ja moonutustevaba nägemiskvaliteet. See on oluline kõikidele talispordi fännidele, olgu see siis mäesuusatamine, murdmaasuusatamine või lumelauasõit. Oluline on tagada endale hea nägemiskvaliteet, et nautida puhkust lumel maksimaalselt.

Mäesuusaprillid ei aita Teil lihtsalt paremini näha, vaid kaitsevad silmi tuule, külma, kahjuliku UV valguse eest, samuti võõrkehade sattumise eest silma. Prillid peaksid olema lahutamatu osa talispordist, nagu ka suusad ja lumelaud. Tehtud   uuringud näitavad, et enamasti ongi suusatamise õnnetuste põhjuseks kehv nähtavus.

ZEISS-i mäesuusa- ja lumelauaprillide omadused:

  • Prilliläätsede kahekordne uduvastane supersüsteem erinevate ilmastikuolude korral.
  • Väline prilliklaasi materjal: polükarbonaat
  • Sisemine prilliklaaside värvus: selge/läbipaistev
  • 100% -line UV kaitse
  • Löögikindel
  • Väline prilliklaas on suurepärase vastupidavusega kriimustustele.
  • Kulumiskindel peegelkate
  • Toodetud 100% Itaalias

Värvitoonide ja pinnakatete tulemuslikkus erinevates ilmastikutingimustes:

2 Eriti kõrge kontrastsusega värvitoonid ( roosa ja oranz) toovad esile erinevate pinnavormide kontuurid ja takistused kehvades nähtavustingimustes.
1 Flash Electric peegelkate rõhutab maastiku reljeefi nähtavust, töötab nii  peegeldusvastase katte kui peeglina, säilitades samal ajal prilliläätse värvikõverad.

ZEISS Meeste mäespordi prillid

Suure kontrastsusega värvitoonid, mis on mõeldud selgeks nägemiseks ja takistuste avastamiseks rasketes valgustingimustes ( pilvistel ja lumerohketel päevadel, hämaras või koiduvalgel).

Uus: ZEISS Sonar – Performance tooteseeria

Suure kontrastsusega värvitoonid, mis on mõeldud selgeks nägemiseks ja takistuste avastamiseks rasketes valgustingimustes ( pilvistel ja lumerohketel päevadel, hämaras või koiduvalgel).

ZEISS SONAR prilliklaaside tehnoloogia:
ZEISS SONAR on Carl Zeiss Vision Sunlens´i poolt väljatöötatud innovaatiline värvitoon, mis parandab nähtavust eriti just lumes ja intensiivistab värve, eredust ja kontrastsust kõikides valgustingimustes isegi suurel kiirusel.

Erinevalt standartsest sinise filtritooni blokeerimisest, toob ZEISS SONARi spektraalkõver välja spetsiifilise kõvera, mis toimib nagu sinine attenuaator, kuid laseb siiski mõningal määral sinist valgust silmani läbi ( 380-420nm) selleks, et tuvastada ebaregulaarsusi lumes (künkad ja lohud). See muudab suusatamise ja lumelauasõidu ohutumaks tegevuseks.

Sonar tehnoloogiaga prillilääts

Ilma sonar tehnoloogiaga prillilääts

Võrdlus kahe erineva läätsega

Prilliläätse struktuur

33

 Hooldus ja puhastamine

ZEISS-i mäesuusaprille on lihtne puhastada leige veega. Kui prillid on väga mustad, siis kasutage naturaalset puhastusvahendit. Seejärel tuleb neid loputada ja lasta kuivada.

NB! Ärge kasutage orgaanilisi lahusteid. Ärge pühkige klaasi seespoolt kuiva lapiga.
Kui klaasi sisepinnalt liigselt hõõruda, siis saab kahjustada uduvastane kiht, mis hoiab prilli udustumise ja kriimustuste eest. Ärge puhastage mäesuusaprille märgade puhastuslappidega!

NB! Uduvastane vahend on mõeldud ainult optilistele prillidele või optilisele clip`ile. Mitte kasutada mäesuusaprillide puhastamiseks!

Küsi pakkumist juba täna!