Puhastusvahendid

Selgeks ja teravaks nägemiseks tuleb prilliklaase igapäevaselt puhastada. Tihti tehakse seda esimese ettejuhtuva riidetükiga, olgu see siis pluusi nurk, särgi varrukas, lips, taskurätik jne. , teadmata, et see võib Sinu prilliklaasile hoopis kahju teha. Need sisaldavad pea alati pisikesi mustuseterakesi, mis võivad klaasi pühkimise käigus kriimustada. Tulemuseks ongi kriimustatud, mustad ja läbipaistmatud prilliklaasid.

ZEISS pakub nüüd professionaalseid puhastusvahendeid, et saaksid hoida ja pikendada oma prilliklaaside eluiga.
Samuti sobivad need puhastusvahendid ka binoklitele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele, LCD-ekraanidele, kaameratele jne.

Puhastusvahendite eestikeelne kasutusjuhend allalaadimiseks.pdf

Lens wipes

Puhastuslapid – Soovituslik jaehind – 6 €

Prilliläätsede niisked puhastuslapid. Õrnatoimeline, kuid kõige põhjalikum puhastus prilliläätsedele optikaeksperdilt ZEISS. Puhastuslapid on professionaalne lahendus optiliste pindade puhastamiseks põhjalikult, kuid õrnalt. Sobilik kõikidele prillidele, eriti kõrgekvaliteedilistele peegeldusvastase kattega prilliläätsedele, samuti sobilik LCD- ekraanidele, binoklitele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele, sülearvutitele jne.

Kasutamine:

Pühi volditud lapiga kergelt maha tolm ja mustus.

Voldi lapp lahti ja puhasta pind ringjate liigutustega. 10 sekundi möödudes on pind puhas ja kuiv. Kasuta vaid niisket lappi.

Prilliläätsede puhastusvedelik

Prilliläätsede puhastusvedelik – Soovituslik jaehind suur – 12 €; väike (komplekt puhastuslapiga) – 6 €


Prilliläätsede puhastusvedelik. ZEISS´i klaasipuhastusvedelik on professionaalne lahendus optiliste pindade puhastamiseks põhjalikult, kuid õrnalt: prilliläätsedele, binoklitele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele, sülearvutitele, LCD ekraanidele, kaameratele, jne. Saadaval ka väikese  komplektina, mis sisaldab puhastusvedelikku (30 ml) ja mikrofiiberlappi.

Kasutamine: Prilliläätsede puhastamiseks pihusta ZEISS´i klaasipuhastusvahendit mõlemale läätse poolele ja kuivata mikrofiiberlapiga. Teiste optilisete pindade puhastamiseks pihusta vahendit mikrofiiberlapile.

Saad puhtad ja jääkidevabad prilliläätsed, kui kasutad ZEISS`i klaasipuhatsusvedelikku koos ZEISS´i mikrofiiberlapiga.

Prilliläätsede puhastuslapp

Prilliläätsede puhastuslapp (soovituslik jaehind) metallkarbis – 9 € ja üksik puhastuslapp – 2 €


Prilliläätsede puhastuslapp metallkarbis. ZEISS´i klaasipuhastuslapp on spetsiaalsest mikrofiibermaterjalist ja suurepäraseks vahendiks optiliste pindade puhastamiseks. Parima tulemuse saamiseks kasutada koos spetsiaalse prilliläätsepuhastusvahendiga. Sobib prilliläätsedele, binoklitele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele, sülearvutitele, LCD ekraanidele, kaameratele, jne.

Kasutamine: Prilliläätsede puhastamiseks pihusta ZEISS´i klaasipuhastusvahendit mõlemale läätse poolele ja kuivata mikrofiiberlapiga. Teiste optilisete pindade puhastamiseks pihusta vahendit mikrofiiberlapile.

Uduvastane

Uduvastane vahend (komplekt) – soovitav jaehind – 14 €

Uduvastane vahend (komplekt) ZEISS´i uduvastane vahend kaitseb pinda niiskusega tekkiva udu eest. Igapäevaelus on palju olukordi, kus udu segab prillikandja nähtavust, olgu see siis  toidu valmistamine kuuma pliidi ääres, vannitoas toimetades kui ka sportides. Sobib kasutamiseks lisaks tavaprillidele veel ka päikeseprillidele, spordiprillidele, mootorrattakiivritele, sukeldumismaskidele, suusaprillidele jne.

Kasutamine: Pihustada paar tilka mõlemale klaasi poolele ja kaasasoleva mikrofiiberlapiga üle terve klaasi hõõruda, nagu puhastadeski. Mõju kestab 72 tundi, seejärel korrata tegevust.