Autorefraktsioon  i.Profiler®plus-iga

Vähem küsimusi, rohkem vastuseid

Korrektseid prilliklaase on võimalik määrata ainult siis, kui Te omate täielikku informatsiooni oma patsiendi silmade kohta. i.Profiler® plus varustab Teid detailse nägemisprofiiliga ja Teil on oma patsiendile rohkem vastuseid kui küsimusi.

i.Profiler®plus on neli ühes kompaktne süsteem, milles on nii silma lainepikkuse aberromeeter (hälvete mõõtur), sarvkesta topograaf ATLAS, autorefraktomeeter kui keratomeeter. Täielikult automatiseeritud, lihtsalt kasutatava puutetundliku ekraaniga mõõtmisprotseduur võimaldab mõlema silma kõik mõõtmised teostada ca 60 sekundiga. Silma refraktiivse murdejõu jagunemise analüüs ja kirjeldus toimub kogu pupilli ava ulatuses. See ongi see, mis eristab i.Profiler® plusi tavapärastest autorefraktomeetritest ja mis avab värava ZEISSi i.Scription® tehnoloogiaga prilliläätsedele.

i.Profiler-Plus

i.Profiler-Plus-2

  • i.Profiler® plus kujutab endast kõrge resolutsiooniga lainepikkuse mõõtmist ja sarvkesta topograafiat, mis annab Teile kõik vajalikud andmed Teie patsiendi silmade refraktiivse seisundi hindamiseks.
  • Analüüsi mood aitab Teil piltlikult ette kujutada erinevate hälvete mõju oma patsiendi nägemisele,  sealhulgas kuni seitse Zernike hälvet. Lisaks saab punktide hajutamise funktsiooni abil simuleerida i.Scription® tehnoloogia kasulikkust.
11 22 3 4

i.Profiler_3

i.Profiler® plus mõõtmistulemused salvestatakse i.Com andmete haldamise süsteemi ja neid saab kasutada edaspidisteks konsultatsioonideks, tellimiseks ja arhiveerimiseks ilma edasise vajaduseta mõõtmisi teostada. See ühildub peaaegu kõikide tavapäraste PMS süsteemidega ja tagab sujuva töövoo. i.Com ja i.Profiler® plus on koos saadaval pakettlahendusena.

Tehnilised andmed, Lainepikkus
Mõõtmisulatus sph: –20 D to +20 D
Axis (kraadid) 0° – 180°
Mõõtmispind 2.0 mm kuni 7.0 mm (3 ala)
Mõõtmispunktide arv Kuni 1500
Meetod Hartmann-Shack
Kontroll lainepikkus 1 555  nm (ISO 24157)
Tehnilised andmed, Sarvkesta topograafia Topography
Ringide arv 22 (18 täisringi)
Mõõtmispunktide arv 3,425
Uuritud sarvkesta pind 42.125 D juures Dia. 0.75 mm kuni 9.4 mm
Dioptrid Mõõtmisulatus 25 kuni 65 D
Täpsus ± 0.05 D (± 0.01 mm)
Reproducibility ± 0.10 D (± 0.02 mm)
Tüüp A Vastab  19980

 

Füüsilised andmed 

Üldsuurus                                               420 mm x 600 mm
Kaal                                                        30 kg
Võimsus                                                  100 V~ kuni 240 V~
Toitesagedus                                           50 Hz kuni 60 Hz
Energia tarbimine                                   ≤ 200 VA