Scription

ZEISS´i ülitäpsed prilliläätsed  i.Scription® tehnoloogiaga

Tulemus on kõige alus 

i.Profiler ®plus mitte ainult ei varusta meid parema prilliresteptiga, vaid annab ligipääsu optimiseeritud i.Scription® tehnoloogiaga individuaalsetele prilliläätsedele, et näha paremini värve ja kontraste ning muuta öine nägemine selgemaks.

11i.Scription® sisaldab innovatiivset patenteeritud algoritmi, mis ühendab subjektiivsed refraktsiooni väärtused i.Profiler®plus-iga määratud silma lainepikkuse aberromeetri andmetega ja arvutab välja individuaalse prilliretsepti ühe sajandiku (1/100) dioptri täpsusega – eriti kehvade valgusolude jaoks.

 

Individuaalselt kohandatud i.Scription® prilliklaaside kasulikkus patsiendile:

a1 a2 a3
Parem nägemine õhtul /kehva valgusega:Õhtul/öösel otse valgusallikasse, nagu autode esituled vaatamine, põhjustab peegeldust ja  halofekte. i.Scription® tehnoloogia vähendab selliseid kujutisi. Parem visuaalne kontrastus:Kontrastide, nagu mustal taustal valge kirja nägemine, on eriti suur väljakutse silmadele. i.Scription® tehnoloogia teravustab kontraste. Parem värvide nägemine:i.Scription® tehnoloogia lisab elule sära ja laseb prillikandjal näha värve sellisena nagu need tegelikult on: heledamad ja palju erksamad.

i.Scription® tehnoloogia saab võimalikuks tänu i.Profiler® plus`i  poolt täpselt ja automatiseeritult patsiendi visuaalse profiili mõõtmisele. 

a4 silm
Lainepikkuse tehnoloogiat kasutades loob i.Profiler® plus mõlema silma detailse visuaalse profiili kõigest 60 sekundiga. Silma siseneb ohutu valgusekiir, mis mõõdab, kuidas valgus läbi silma paistab ja kaardistab ebaregulaarsed sarvkesta kõrvalekalded kuni 1500-s näidu punktis, mis on vastutavad öise nägemise toimimise eest. Protsess kestab vaid mõned sekundid, samal ajal kui Teie patsient keskendub i.Profiler® plus`i poolt  esitletud kuumaõhupalli kujutisele.

Miks on i.Scription® tehnoloogia eriti tõhus just kehvades valgustingimustes?

Tavapärane silmnähtav refraktsioon määra-takse hästivalgustatud ruumides, mis viitab päevavalguses hästi toimivatele prilliretsepti väärtustele. Kuna aga pupill suureneb kehva-des valgustingimustes, võivad silma äärealade kõrvalekalded viia refraktiivsetele muutustele ning tavapärane prilliretsept ei taga enam efektiivset tulemust. i.Scription® tehnoloogia on võimeline ühendama omavahel i.Profiler®plus -iga saadud informatsiooni äärealade hälvete kohta tavapärase refraktsiooniga, mille tule-musena saame prilliretsepti, mis annab meile parema päevase ja öise  nägemiskvaliteedi.

Päeval: Selge nähtavus; Öösel: Ähmane nähtavus ja haloefektid

Päeval: Selge nähtavus; Öösel: Ähmane nähtavus ja haloefektid