Skylet

Silmade kaitse pimestava valguse ja UV- kiirguse vastu on tänapäeval aktuaalsem kui kunagi varem.

ZEISS on loonud ja patenteerinud päikeseprilliklaasi nimega Skylet®, mis pakub 100% kaitset UV- kiirguse eest.
Päevavalguses sisalduv sinise valguse hulk on peaaegu alati ülemääraselt suur, hoolimata sellest, kas taevas on selge või pilves ja udune.
Skylet® filtreerib ülemäärase sinise spektriosa ning tagab loomulikud, kontrastsemad ja intensiivsemad värvitoonid.

Skylet1 Skylet2

 

 

 

Plastikprilliklaas Skylet® on pruuni tooni, kolme erineva valguse neelduvusega:

  • SKYLET® FUN – 70% toonitud prilliklaas. Sobilik välispordialadega tegelejatele – matkajatele, suusatajatele, purilenduritele. Samuti sombuse ilmaga auto juhtimiseks, et suurendada kontrastsust.
  • SKYLET® ROAD – 80% toonitud prilliklaas. Spetsiaalselt välja töötatud päikeseprilliklaas autojuhtidele. Sobib ka mootorratturitele, surfaritele, purjetajatele ja jalgratturitele. Suurepärase selgendava efektiga prilliklaas tagab maksimaalse mugavuse keskmise kuni tugeva päikesepaiste korral.
  • SKYLET® SPORT – 90% toonitud prilliklaas. Sobilik väga ereda ja pimestava valguse korral – intensiivne päike + lumi. Seega sobilik valgustundlikele silmadele ja kasutamiseks nii kõrgmäestikus, vee peal kui lendamisel.

Neid värvitoone toodetakse tavalise 0.00 prilliklaasina kui ka nägemist korrigeerivate päikeseprilliklaasidena (sh ühevaatelised ja mitmevaatelised). Võimalikud dpt. kuni +18.00 kuni – 20.00 / cyl. +4.00.

Maksimaalse kvaliteedi tagamiseks on soovitav tellida Skylet® plastikprilliklaasid peegeldusvastase kattega, mis muudab pildi kontrastsust veelgi teravamaks.
Sama värvitooni on võimalik tellida ka polaroidina, mis on veelgi tõhusam pimestava valguse korral ja eriti sobilik veespordi harrastajaile.

Skylet 1

Skylet Fun 70%

Skylet 2

Skylet Road 80%

Skylet 3

Skylet Sport 90%

Pildistatud meie kliendi poolt telefoniga läbi Skylet® prilliklaaside.

Pildistatud meie kliendi poolt telefoniga läbi Skylet® prilliklaaside.