Kõik ZEISSi uue portfelli progressiivklaasid (v.a Classic) sisaldavad ZEISS Precision Tehnoloogiat e Täppistehnoloogiat, mis tõstab  tooted täiesti uuele tasemele.

ZEISS Precision hõlmab endas kolme põhisammast:

1 2 3
Puhas optika Dünaamiline optika Õhendatud optika
Isegi kui pole antud individuaalseid prillkandja andmeid, kasutatakse üli-täpsete keskmiste optiliste väärtuste määramiseks, toot-misprotsessis optikatööstuse
ainulaadset üle 4mln indivi-duaalse parameetri sisaldavat andmebaasi.Sisaldab veel CORE tehno-loogiat, mis arvestab pupilli pöörlemise keskpunkti, punkt-punkti haaval täpseid arvutusi klaasi pinnal ning freeform tootmist.
Dünaamilise optika filosoofia tugineb mõlema silma  binoku-laarse nägemise simulatsioonil ja sünkronisatsioonil.Digitaalsete seadmete kasutamise tõttu, on uues disainis kiirem dpt üleminek lähedale ja vastupidi, et silmad suudaksid kiiresti igale kaugusele fokusseerida.

Äärealade optimeerimine lubab nautida mugavat laia vaatevälja.

ZEISSi lubadus pakkuda parimat tasakaalu optika, õhenduse ja prilliklaasi kerguse vahel.See saavutatakse läbi OPTIMA ja ZEISSi individuaalse õhen-dava prisma ning paindliku kumeruse kohandamise. S.t nüüd on võimalik muuta kumerust vastavalt prilliraami kujule.

Kõikidesse uutesse Precision prilliklaasidesse saab lisada inimese personaalsed initsiaalid (5 tähemärki).

4 78 111312
5
6 910