Office

ZEISS officelens prilliklaasidel on lai nägemisväli lähedalt vahepealsele kaugusele vaatamiseks ( 1m -4m).  See laseb Teil näha ja töötada täpselt sellises nägemisulatuses, mida Teie töö nõuab. Sealjuures on pea ja kael kogu tööpäeva jooksul  loomulikus pingevabas asendis, mida ei saavuta nt lugemisprilli kasutades.

Tänu Carl Zeiss Visioni poolt välja töötatud maksimaalse vahepealse kauguse määramise tehnoloogiale (M.I.D = Maximum Intermediate Distance ) on võimalik prilliklaase kohandada individuaalselt vastavalt prillikandja nägemisvajadusele. M.I.D-ks  kutsutav  väärtus tähistab kaugust ruumis, mida prillikandja vajab selleks, et näha selgelt ja teravalt.

On olemas 4 erinevat versiooni:

1.  “Raamat ehk Book” versioonil on tugevdatud fookus lugemiskaugusele maksimaalselt 1m. Võrdlusena lugemisprillidega, mis on peamiselt disianitud lugemiskaugusele, pakub “Raamat” märkimisväärselt laiemat nägemisvälja  ja oluliselt pingevabamat seisundit.

1 2
Lugemisprillid annavad presbüoobile selge nägemise
lähedale (ca 38cm). Vahepealsele ja kaugele vaatamise
nägemise alad on hägusad.
Kontoriklaasid (OFFICE BOOK)

Fikseeritud M.I.D on  100 cm.

2.  “Lähedale” versioon on ideaalne inimestele, kes töötavad peamiselt arvutiga või loevad palju.

3 Kontoriklaasid (OFFICE NEAR) lähedale vaatamiseks

annavad terava nägemise lugemiseks fikseeritud
maksimaalse vahepealse kaugusega  200 cm .

3. “Ruumisisene” versioon on mõeldud inimestele, kes suhtlevad palju kolleegidega ja  samal ajal töötavad arvutiekraani taga.

4 Kontoriklaasid (OFFICE ROOM) ruumis vaatamiseks

võimaldavad prillikandjal näha lugemis-kauguselt vahepealsele kaugusele ja annab terava nägemise lugemiseks fikseeritud maksimaalse vahepealse kaugusega  400 cm.

4. “Individuaalne” kontoriklaas: See versioon sobitub prillikandja individuaalsete vajadustega. Optimaalne maksimaalne nägemiskaugus määratakse konkreetse prillikandja jaoks ülitäpselt.     Nende prilliklaaside tootmisel võetakse lisaks arvesse veel prillikandja tsentreemisandmed, lähedale töötamise kaugus ja prilliraami parameetrid.

5 Kontoriklaasid (OFFICE INDIVIDUAL) ruumis vaatamiseks 

annavad terava nägemise vabalt valitava vahepealse kaugusega 100 – 400 cm.

ZEISS kontoriklaasid, nii progressiivklaaside kui ühevaateliste prilliklaasidena on saadaval erinevate disainide (officelens Plus, officelens Superb ja  officelens Individual) ja materjalidega. ZEISS kontoriklaasid pole mõeldud ainult töötamiseks, vaid on abiks ka vabal ajal – kui loete, vaatate TV-d, valmistate toitu, surfate Web-is, vestlete on-line´is või kui mängite mõnd muusika instrumenti.

6 7

Küsige lisainfot optika kauplustest, sest prillimüüjad valivad Teie jaoks rõõmuga välja just Teile sobiva lahenduse ZEISS kontoriklaaside valikust.

NOVEMBRI LÕPUNI SAATE KONTORIKLAASE SOODSAMALT OSTA OPTIPRO OPTIKA ja TALLINNA OPTIKA KAUPLUSTEST ÜLE EESTI!

Zeiss logo