Kaitseprillid

Kaitseprillid kaitsevad silmi väliste kahjulike tegurite eest. Kaitseprillide kandmine on hädavajalik igal vähegi silmale ohtlikul ametikohal (ehitajad, keevitajad, laborandid vms), kuid vähem oluline pole kaitsta silmi ka koduses majapidamises, kui silma võivad sattuda keemiliste ühendite pritsmed, puru, tolm, jne.

Breitfeld & Schliekerti kataloogist leiate erinevaks otstarbeks väljatöötatud kaitseprille. Mõnedele prilliraamidele on võimalik nn klambriga (clip-on) kinnitada kaitseklaasid või paigaldada optiliste klaasidega metallist klipp. Samuti on olemas suur valik prillisangale kinnituvaid küljekaitseid. Prillisangad võivad olla pikendatatavad. Laborantidele mõeldud kaitseprillid on ventileeritavade avadega ja kohandatava peapaelaga. Mõned kaitseprillid on mõeldud kandmiseks optiliste prillide peal.

Prillklaaside materjaliks on põhiliselt tugev polükarbonaat. Kõik prillid ja lisatavad clip-on polükarbonaatklaasid on 99,5%-lise UV neeldumisega kuni 370nm.

Kaitseprille puhastatakse jooksva vee all. PS! Ära kasuta selleks ühtegi kemikaali, piiritust või abrasiivsete ainetega vedelikku. Puhastamiseks kasutage alati pehmet niisket puhastusvahendiga lappi. Ihuga kokkupuutuvaid osasid tuleb regulaarselt puhastada, võib kasutada lahjendatud desinfitseerivaid lahuseid.

Kõik kaitseprillid on toodetud vastavalt Euroopa direktiividele 89/686/EWG ja EN 166-168.

Vaata toodete valikut lähemalt meie kataloogist.

Lae alla kataloog