SilmTooted ja teenused

Siit leiate tooteid ja teenuseid, mida saab tõmmata ühise nimetaja alla – parema elukvaliteedi heaks!

Maailmas kõrgelt hinnatud ZEISS’i tooteporfell pakub optilisi prilliläätsi igaks elujuhtumiks. Valik on sedavõrd mahukas ja professionaalsel tasemel, et allahindlust parema silmanägemise nimel on praktiliselt võimatu teha. Igal aastal lisandub valikutesse uusi, trendikaid, kaasaja inimseste tegevusi arvestavaid ning ergonoomiliseks nägemiseks mõeldud  tehnoloogilisi lahendusi, mis on ka alati tunnustatud, st patendeeritud.

Samuti leiate siit teisi ZEISS´i toodetevalikud, nagu luupsüsteeme professionaalidele, valikuid vaegnäigijaile ning maailma kõrgeimal tasemel olevaid ZEISS´i instrumente silmade uuringuks, ainulaadset i.Sciption tehnoloogiat kasutavat instrumenti i.Profiler ning  spetsiaalseid digitaalseid tsentreerimisinstrumente, mille abil saadakse vajalikud parameetrid prilliläätsede tellimiseks ja paigutamiseks prilliraami.

Me püüame vastata Teie nägemisega seonduvatele küsimustele ja tahame viia optika-alase teabe kättesaadavuse kõikideni, kes sellest on sellest  huvitatud. Näitame Teile, milliseid prilliläätsi ja võimalikke lahendusi pakuvad ZEISS’i individualiseeritud ja spetsiifilised tooted.  

Prilliläätsed ilma prilliraamita ja vastupidi oleks poolik lahendus. Seetõttu hõlmab ka meie prilliraamide valik väga laiale tarbijaskonnale mõeldud erinevaid kaubamärke ja kollektsioone (k.a optilised mäespordiprillid, ujumis- ja sukeldumisprillid, lisaks spetsiaalsed  eurostandardile (CE ) vastavad optilised kaitseprillid).

Lisaks individuaalsele nõustamistele, käib kompaktse teenuse juurde ka prillikaaside paigaldus prilliraamidesse.

Kindlasti on meie jaoks oluline tagasiside ja soovitused, kuidas saaksime veel nõu ja jõuga Teile abiks olla.

Silm on sama individuaalne sõrmejälg ja ükski teine aistinguline organ ei lase meil tajuda ja kogeda maailma sedavõrd intensiivselt.